Zanechte dojem kvalitními výtisky!

Získejte poukazy OMV za nákup originálních laserových kazet.

Registrační formulář
Akce prodloužena do konce srpna 2016!

 

O akci

Získejte poukaz OMV za nákup originálních laserových kazet HP.

Nakupte v období od 16. května do 31. srpna 2016 originální laserové kazety HP v minimální hodnotě 8 000 Kč a získejte OMV poukaz v hodnotě 500 Kč. Pro získání poukazů je nutná registrace na této webové stránce do 31. srpna 2016.

Více informací k akci najdete v pravé navigaci této stránky. Akce končí 31. srpna 2016 anebo vyčerpáním poukazů, podle toho, co nastane dříve.

S registrací neváhejte, počet poukazů je omezený. Registrujte se co nejdříve!

V případě jakýchkoli dotazů, kontaktujte prosím agenturu BPR - Bohemia Public Relation s.r.o., která pro společnost Hewlett-Packard s.r.o. a její vybrané partner tuto akci zajišťuje.

Kontakt: produkce@bprsychrov.cz, tel. +420 725 703 724.

Vaše HP Inc.

* = vyplňte prosím povinná pole
Název společnosti uveďte v případě, že budete chtít zaslat poukazy na firemní adresu.

Osobní údaje

Vyplňte prosím níže uvedené osobní údaje.

Údaje o nákupu

Faktura

Vaše odměna - poukaz OMV

Vyberte si počet poukazů, na které máte dle faktury nárok (maximálně však 10 ks).

Souhlas

Společnost HP Inc Czech Republic s.r.o. má zájem Vás pravidelně informovat o svých marketingových a obchodních aktivitách prostřednictvím mailových zpráv. Povrzujeme, že Vaše obchodní údaje budou použity výhradně pro potřeby společnosti HP Inc Czech Republic s.r.o. a nebudou poskytnuty bez Vašeho vědomí třetím stranám.


Více informací o ochraně osobních údajů naleznete ZDE.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Vyplněním tohoto formuláře dáváte společnosti a společnosti BPR- Bohemia Public Relation s.r.o, IČ: 64050211, se sídlem: Červenice 22, 463 44 Sychrov, výslovný souhlas k uchovávání a zpracování Vámi výše uvedených osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to za účelem dalšího kontaktování, nabízení výrobků, obchodu a služeb společností HP Inc Czech Republic s.r.o.


Souhlasím se zasíláním elektronických zpráv *