Rozjeďte léto s tonery od HP!

Nakupte originální tonery od HP a získejte poukazy OMV na nákup pohonných hmot.

Registrační formulář

O akci

AKCE JE PRODLOUŽENA DO 31. 8. 2018 (nebo do vyčerpání poukazů, dle toho, co nastane dříve).

Získejte poukazy OMV za nákup originálních tonerových kazet HP.

Nakupte v období od 22. května do 31. srpna 2018 originální tonerové kazety HP v minimální hodnotě 8 000 Kč (bez DPH) a získejte OMV poukaz v hodnotě 500 Kč.

Pro získání poukazů je nutná registrace na této webové stránce, a to do pěti pracovních dnů od uskutečnění nákupu a nejpozději do 7. září 2018.

Více informací k akci najdete v pravé navigaci této stránky. Akce končí 31. srpna 2018 anebo vyčerpáním poukazů, podle toho, co nastane dříve.

S registrací neváhejte, počet poukazů je omezený. Registrujte se co nejdříve!

V případě jakýchkoli dotazů, kontaktujte prosím agenturu BPR - Bohemia Public Relation s.r.o., která pro společnost HP Inc. a její vybrané partnery tuto akci zajišťuje.

Kontakt: bpr@bprsychrov.cz 
 tel. +420 725 719 080.

Vaše HP 

* = vyplňte prosím povinná pole

Údaje o nákupu

Faktura

Dodací adresa

Vyplňte prosím adresu, na kterou chcete poukazy zaslat. Název společnosti uveďte v případě, že budete chtít zaslat poukazy na firemní adresu.

Vaše odměna - poukaz OMV

Vyberte si počet poukazů, na které máte dle faktury nárok (maximálně však 10 ks na jednoho zákazníka).

Souhlas

Společnost HP Inc Czech Republic s.r.o. má zájem Vás pravidelně informovat o svých marketingových a obchodních aktivitách prostřednictvím mailových zpráv. Povrzujeme, že Vaše obchodní údaje budou použity výhradně pro potřeby společnosti HP Inc Czech Republic s.r.o. a nebudou poskytnuty bez Vašeho vědomí třetím stranám.


Více informací o ochraně osobních údajů naleznete ZDE.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Vyplněním tohoto formuláře dáváte společnosti a společnosti BPR- Bohemia Public Relation s.r.o, IČ: 64050211, se sídlem: Červenice 22, 463 44 Sychrov, výslovný souhlas k uchovávání a zpracování Vámi výše uvedených osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to za účelem dalšího kontaktování, nabízení výrobků, obchodu a služeb společností HP Inc Czech Republic s.r.o.


Souhlasím se zasíláním elektronických zpráv *