Rozbehnite to s tonermi od HP!

Získajte poukazy OMV za nákup originálnych laserových kaziet HP.

Registračný formulár
O akcii

Získajte OMV poukážku za nákup originálnych tonerových kaziet HP.

Nakúpte v období od 22. mája do 31. júla 2018 originálne laserové kazety HP v minimálnej hodnote 300 EUR a získajte  OMV poukážku v hodnote 20 EUR. Pre získanie poukážky je nutná registrácia na tejto webovej stránke do piatich pracovných dní od nákupu, najneskôr však do 10. augusta 2018.

Viac informácií k akcii nájdete na pravej strane tejto stránky – kliknutím na odkaz Podrobné pravidlá akcie a Zoznam partnerov v akcii.
Akcia končí 31. júla 2018 alebo vyčerpaním poukážok, podľa toho, čo sa stane skôr.

Upozorňujeme, že spoluúčasť partnera je na úrovni 5% z ceny každej OMV poukážky, tj. 1.

S registráciou neváhajte, počet poukážok je obmedzený. Registrujte sa čo najskôr!

V prípade otázok, kontaktujte, prosím, agentúru BPR – Bohemia Public Relation s.r.o., ktorá pre spoločnosť HP Inc Slovakia s.r.o. túto akciu zaisťuje.

 

Kontakt: lucia@bprsychrov.sk , tel. +421 948 603 728.

Vaše HP Inc.

 

* povinná polia

Údaje o nákupe

Faktúra

Vaša odmena - poukážka OMV

Dodacia adresa

Vyplňte prosím adresu, na ktorú chcete poukážky zaslať.

Souhlas

Spoločnosť HP má záujem Vás pravidelne informovať o svojich marketingových a obchodných aktivitách prostredníctvom e-mailových správ. Potvrdzujeme, že Vaše osobné údaje budú použité výhradne pre potreby spoločnosti HP a nebudú poskytnuté bez Vašeho vedomia tretím stranám.


Viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete
TU.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Vyplnením tohto formulára dávate spoločnosti HP, so sídlom: Galvaniho 7, 821 05 Bratislava a spoločnosti BPR - Bohemia Public Relation s.r.o., IČO:64050211 so sídlom: Červenice 22, 463 44 Sychrov, výslovný súhlas na uchovávanie a spracovanie Vašich vyššie uvedených osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to za účelom ďalšieho kontaktovania, ponúkania výrobkov, obchodu a služieb spoločnosťou Hewlett-Packard Incorporated s. r.o..

Súhlasím so zasielaním elektronických správ. *