Získejte poukázku SODEXO za nákup tiskárny HP Ink Tank Wireless 415!

Za koupi tiskárny poukázka SODEXO v hodnotě 500 Kč!

Registrační formulář

O akci

AKCE PRODLOUŽENA DO 15. LISTOPADU 2018!

Získejte poukázku v hodnotě 500 Kč za nákup tiskárny HP Ink Tank Wireless 415.

Nakupte do 15. listopadu 2018 tiskárnu HP Ink Tank Wireless 415 (PN Z4B53A) a získejte SODEXO poukaz v hodnotě 500 Kč.

Pro získání poukazů je nutná registrace na této webové stránce, a to do sedmi pracovních dnů od uskutečnění nákupu a nejpozději do 26. listopadu 2018.

Více informací k akci najdete v pravé navigaci této stránky. Akce končí 15. listopadu 2018 anebo vyčerpáním prostředků na akci, podle toho, co nastane dříve.

Registrujte se co nejdříve!

V případě jakýchkoli dotazů, kontaktujte prosím agenturu BPR - Bohemia Public Relation s.r.o., která pro společnost HP Inc. a její vybrané partnery tuto akci zajišťuje.

Kontakt: bpr@bprsychrov.cz 
 tel. +420 725 719 080.

Vaše HP 

* = vyplňte prosím povinná pole

Údaje o nákupu

Faktura

Dodací adresa

Vyplňte prosím adresu, na kterou chcete poukazy zaslat. Název společnosti uveďte v případě, že budete chtít zaslat poukazy na firemní adresu.

Vaše odměna - poukaz SODEXO

Vyberte si počet poukazů, na které máte dle faktury nárok (maximálně však 10 ks na jednoho zákazníka).

Souhlas

Společnost HP Inc Czech Republic s.r.o. má zájem Vás pravidelně informovat o svých marketingových a obchodních aktivitách prostřednictvím mailových zpráv. Povrzujeme, že Vaše obchodní údaje budou použity výhradně pro potřeby společnosti HP Inc Czech Republic s.r.o. a nebudou poskytnuty bez Vašeho vědomí třetím stranám.


Více informací o ochraně osobních údajů naleznete ZDE.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Vyplněním tohoto formuláře dáváte společnosti a společnosti BPR- Bohemia Public Relation s.r.o, IČ: 64050211, se sídlem: Červenice 22, 463 44 Sychrov, výslovný souhlas k uchovávání a zpracování Vámi výše uvedených osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to za účelem dalšího kontaktování, nabízení výrobků, obchodu a služeb společností HP Inc Czech Republic s.r.o.


Souhlasím se zasíláním elektronických zpráv *